Szkolenia LoopBack

Szkolenia LoopBack

Praktyczne szkolenia na żywo z LoopBack. LoopBack to oprogramowanie pośredniczące Node.js do tworzenia interfejsów API i łączenia ich ze źródłami danych zaplecza. Korzystając z LoopBack, użytkownicy mogą tworzyć kompleksowe interfejsy API REST z niewielką ilością kodu lub bez niego. Łącznik LoopBack REST umożliwia aplikacjom interakcję z innymi (zewnętrznymi) interfejsami API REST przy użyciu podejścia opartego na szablonach. Obsługuje dwa różne style wywołań API: Operacje na zasobach. Definiowanie niestandardowej metody za pomocą szablonu.
Szkolenie LoopBack jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii LoopBack

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
LoopBack jest Node.js middleware do budowania APIs i łączenia ich z źródłami danych backend. Używając LoopBack, użytkownicy mogą tworzyć end-to-end APIs REST z niewielką do żadnego kodu.

Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do deweloperów sieci Web, którzy chcą używać LoopBack do rozwoju REST API.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:

Zbuduj dynamiczne REST APIs z LoopBack. Access dane z źródeł danych i innych API REST. Pobierz i uruchomić usługę internetową REST. Konfiguruj funkcje bezpieczeństwa w LoopBack.

Format kursu

Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.

Opcje dostosowania kursu

Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii LoopBack

Szkolenie LoopBack, LoopBack boot camp, Szkolenia Zdalne LoopBack, szkolenie wieczorowe LoopBack, szkolenie weekendowe LoopBack, Kurs LoopBack,Kursy LoopBack, Trener LoopBack, instruktor LoopBack, kurs zdalny LoopBack, edukacja zdalna LoopBack, nauczanie wirtualne LoopBack, lekcje UML, nauka przez internet LoopBack, e-learning LoopBack, kurs online LoopBack, wykładowca LoopBack

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Zaufali nam

This site in other countries/regions