Szkolenia Heroku

Szkolenia Heroku

Praktyczne szkolenia na żywo z Heroku. Heroku to skalowalne rozwiązanie serwerowe, które opiera się na chmurze (platforma chmurowa) pozwalające na wdrożenie aplikacji. Kurs pokrywa zakres od założenia konta użytkownika przez omówienie dodatków (aplikacje, bazy danych) do ukazania procesów skalowania.

Szkolenie Heroku jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Heroku

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Heroku to platforma jako usługa (PaaS) do tworzenia, uruchamiania, obsługi i skalowania konteneryzowanych aplikacji internetowych i mobilnych w chmurze. Obsługuje wiele języków programowania, różne narzędzia programistyczne, preinstalowane systemy operacyjne i redundantne serwery. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (w trybie online lub na miejscu) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą używać Heroku do wygodnego wdrażania aplikacji internetowych i mobilnych w chmurze, bez konieczności zajmowania się konfiguracją infrastruktury, konfiguracją, zarządzaniem itp. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Zrozumienie ekosystemu Heroku i tego, czym różni się on od AWS EC2 i innych ofert PaaS. Wykorzystaj funkcje Heroku, takie jak integracja Git, Heroku CLI i Heroku Dashboard, aby z łatwością przenosić aplikacje do chmury.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Heroku, Heroku boot camp, Szkolenia Zdalne Heroku, szkolenie wieczorowe Heroku, szkolenie weekendowe Heroku, Kurs Heroku,Kursy Heroku, Trener Heroku, instruktor Heroku, kurs zdalny Heroku, edukacja zdalna Heroku, nauczanie wirtualne Heroku, lekcje UML, nauka przez internet Heroku, e-learning Heroku, kurs online Heroku, wykładowca Heroku

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions