Szkolenia Heroku

Szkolenia Heroku

Praktyczne szkolenia na żywo z Heroku. Heroku to skalowalne rozwiązanie serwerowe, które opiera się na chmurze (platforma chmurowa) pozwalające na wdrożenie aplikacji. Kurs pokrywa zakres od założenia konta użytkownika przez omówienie dodatków (aplikacje, bazy danych) do ukazania procesów skalowania.

Szkolenie Heroku jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii Heroku

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Heroku jest platformą jako usługa (PaaS) do budowy, uruchomienia, obsługi i skalowania kontenerowanych aplikacji internetowych i mobilnych w chmurze. Obsługuje wiele języków programowania, różne narzędzia rozwojowe, wstępnie zainstalowane systemy operacyjne i serwery redundantowe. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do deweloperów, którzy chcą używać Heroku do wygodnego rozmieszczenia aplikacji internetowych i mobilnych w chmurze, bez kłótni z instalacją infrastruktury, konfiguracją, zarządzaniem itp. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Zrozum Heroku ekosystem i jak różni się od AWS EC2 i innych ofert PaaS. Leverage Heroku funkcje takie jak integracja Git, Heroku CLI i Heroku Dashboard do przenikania aplikacji do chmury z łatwością.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Heroku, Heroku boot camp, Szkolenia Zdalne Heroku, szkolenie wieczorowe Heroku, szkolenie weekendowe Heroku, Kurs Heroku,Kursy Heroku, Trener Heroku, instruktor Heroku, kurs zdalny Heroku, edukacja zdalna Heroku, nauczanie wirtualne Heroku, lekcje UML, nauka przez internet Heroku, e-learning Heroku, kurs online Heroku, wykładowca Heroku

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions