Kontakt


Kontakt z NobleProg:    801 009 737    lub    (22) 39 05 037

Kliknij na region, w którym chcesz zorganizować szkolenie, aby połączyć się z lokalnym konsultantem NobleProg.










 

Marcin Mańka
Telefon kontaktowy: +48 883 918 680
Email: marcin.manka@nobleprog.pl 

 

Marta Obłękowska
Telefon kontaktowy: +48 532 194 833
Email: marta.oblekowska@nobleprog.pl

 

Marlena Barut
Telefon kontaktowy: +48 532 194 863
Email: marlena.barut@nobleprog.pl

 

Biuro i sale szkoleniowe w Warszawie 
ul. Złota 3 lokal 11, 00-019 Warszawa
telefon: +48 22 38 977 38
e-mail: warszawa@nobleprog.pl
Mapa dojazdu >>

Sale szkoleniowe w Łodzi
al. Piłsudskiego 10/14
90-051 Łódź
e-mail: lodz@nobleprog.pl
 

Sale szkoleniowe w Toruniu
Bydgoska 1
87-100 Toruń
e-mail: torun@nobleprog.pl
 

Sale szkoleniowe w Białymstoku
ul. Malmeda 1
15-440 Białystok
e-mail: bialystok@nobleprog.pl
 

Sale szkoleniowe w Zielonej Górze
ul. Reja 6
65-076 Zielona Góra
e-mail: zielonagora@nobleprog.pl
 

Sale szkoleniowe w Bydgoszczy
ul. Dworcowa 94
85-010 Bydgoszcz
e-mail: szkolenia@nobleprog.pl
 

Sale szkoleniowe w Olsztynie
ul. Gietkowska
10-170 Olsztyn
e-mail: olsztyn@nobleprog.pl
 

 


 

NobleProg kontakt - Marta Świętoniowska

Marta Świętoniowska
Telefon kontaktowy: +48 575 695 562      
Email: marta.swietoniowska@nobleprog.pl

NobleProg kontakt - Piotr Markowicz

Piotr Markowicz
Telefon kontaktowy: +48 695 595 099      
Email: piotr.markowicz@nobleprog.pl

Oddział w Gdańsku
ul. Grodzka 19
80-841 Gdańsk
telefon: +48 58 742 3227
e-mail: gdansk@nobleprog.pl
 

Biuro i sale szkoleniowe w Szczecinie
ul. Sienna 9
70-542 Szczecin
telefon: +48 91 885 3516
e-mail: szczecin@nobleprog.pl
 

Biuro i sale szkoleniowe w Rzeszowie
Plac Wolności 13
35-073 Rzeszów
telefon: +48 17 783 8874
e-mail: rzeszow@nobleprog.pl
Mapa dojazdu >>
 

Oddział w Lublinie
ul. Spadochroniarzy 9
20-043 Lublin
telefon: +48 81 440 4038
e-mail: lublin@nobleprog.pl
 

Oddział w Kielcach
ul. Warszawska 19
25-516 Kielce
telefon: +48 41 310 7467
e-mail: kielce@nobleprog.pl

 


 

Marta Blankiewicz
Telefon kontaktowy: +48 518 188 844             
Email: marta.blankiewicz@nobleprog.pl

Anna Grochola
Telefon kontaktowy: +48 690 840 230
Email: anna.grochola@nobleprog.pl

Biuro i sale szkoleniowe w Poznaniu 
ul. Garbary 100/63
61-757 Poznań
telefon: +48 61 646 0189
e-mail: poznan@nobleprog.pl
Mapa dojazdu >>

 

Biuro i sale szkoleniowe we Wrocławiu         
ul. Ludwika Rydygiera 2a/22
50-249 Wrocław
telefon: +48 71 757 5667
e-mail: wroclaw@nobleprog.pl
Mapa dojazdu >>

 


 

Agata Mierzwa-Walec
Koordynacja szkoleń i logistyka
Telefon kontaktowy: +48 535 890 603
Email: agata.mierzwawalec@nobleprog.pl

 

Kuba Wlaźlak
Telefon kontaktowy: +48 739 008 174
Email: kuba.wlazlak@nobleprog.pl

 

Sale szkoleniowe w Krakowie   
Europrofes
Al. Krasińskiego 10/4
30-101 Kraków
e-mail: krakow@nobleprog.pl
Mapa dojazdu >>
 

Sale szkoleniowe w Katowicach
Centrum Szkoleniowe "Korfantego 2"
Al. Korfantego 2 Segment A, IVp.
40-004 Katowice
e-mail: katowice@nobleprog.pl
Mapa dojazdu >>
 

Oddział w Gliwicach
telefon: +48 739 008 174
e-mail: szkolenia@nobleprog.pl

 

Dane do faktur >>

Wolisz do nas napisać? Wypełnij formularz kontaktowy >>

Other Countries

We have global coverage, please choose an appropriate country from the country selector on the top of our site to find contact details near you.

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions