Poznan, Garbary 100/63

Venue Location: 
NobleProg Classroom Poznan
Garbary 100/63 (Casa Verona)
61-757 Poznan
Poland
PL
Poznan, Garbary 100/63

Classroom is located on the 3rd floor.

Region: 

Course Discounts

Course Venue Course Date Course Price [Remote / Classroom]
Node.js Kraków, ul. Rzemieślnicza 1 Thu, 2017-02-23 09:00 3861PLN / 2731PLN
Cassandra for Developers Łódź, ul. Tatrzańska 11 Mon, 2017-02-27 09:00 17117PLN / 6087PLN
Microsoft Office Excel - poziom średniozaawansowany Kraków, ul. Rzemieślnicza 1 Mon, 2017-02-27 09:00 1485PLN / 1295PLN
Working with spreadsheet in Microsoft Excel Szczecin, ul. Małopolska 23 Tue, 2017-02-28 09:00 1485PLN / 995PLN
Oracle 11g - Programowanie w PL/SQL - wprowadzenie Zielona Góra, ul. Reja 6 Tue, 2017-02-28 09:00 15048PLN / 5310PLN
DTP (InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat) Rzeszów, Plac Wolności 13 Mon, 2017-03-06 09:00 5940PLN / 3730PLN
UML in Enterprise Architect (workshops) Bydgoszcz, ul. Dworcowa 94 Mon, 2017-03-06 09:00 5940PLN / 3720PLN
Bezstresowe zarządzanie sobą w czasie - jak mieć zawsze określone cele i być efektywnym w ich realizacji. Olsztyn, ul. Kajki 3/1 Tue, 2017-03-07 09:00 2772PLN / 1340PLN
Understanding Your Brand and Your Business Katowice ul. Opolska 22 Wed, 2017-03-08 09:00 15008PLN / 5598PLN
Visual Basic for Applications (VBA) in Excel - Advanced Gdynia, ul. Ejsmonda 2 Wed, 2017-03-08 09:00 2772PLN / 1974PLN
Programowanie w C# 5.0 z Visual Studio 2012 Lublin, ul. Spadochroniarzy 9 Mon, 2017-03-13 09:00 5940PLN / 2963PLN
Automatyzacja testów za pomocą Selenium Warszawa, ul. Złota 3/11 Mon, 2017-03-20 09:00 7722PLN / 3174PLN
Microsoft Office Excel - poziom średniozaawansowany Poznan, Garbary 100/63 Tue, 2017-03-21 09:00 1485PLN / 895PLN
Object-Oriented Analysis and Design using UML Warszawa, ul. Złota 3/11 Wed, 2017-03-22 09:00 5940PLN / 2580PLN
Programowanie w ASP.NET MVC 5 Gdynia, ul. Ejsmonda 2 Wed, 2017-03-22 09:00 5841PLN / 2673PLN
Introduction to CSS3 Poznan, Garbary 100/63 Wed, 2017-03-22 09:00 1881PLN / 952PLN
Visual Basic for Applications (VBA) in Excel - Advanced Gdynia, ul. Ejsmonda 2 Wed, 2017-03-29 09:00 2772PLN / 1974PLN
Microsoft Office Excel - poziom średniozaawansowany Lublin, ul. Spadochroniarzy 9 Mon, 2017-04-10 09:00 1485PLN / 1195PLN
Microsoft Office Excel - poziom średniozaawansowany Olsztyn, ul. Kajki 3/1 Wed, 2017-04-26 09:00 1485PLN / 995PLN
BPMN 2.0 dla Analityków Biznesowych Wroclaw, ul.Ludwika Rydygiera 2a/22 Wed, 2017-05-17 09:00 6200PLN / 2667PLN
Adobe Photoshop Elements Gdańsk, ul. Powstańców Warszawskich 45 Wed, 2017-06-07 09:00 1881PLN / 1327PLN
Adobe Photoshop Elements Gdynia, ul. Ejsmonda 2 Wed, 2017-06-07 09:00 1881PLN / 1327PLN
Drools Rules Administration Wroclaw, ul.Ludwika Rydygiera 2a/22 Wed, 2017-06-14 09:00 21196PLN / 7023PLN

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients