Szkolenia DALL-E 2

Szkolenia DALL-E 2

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na żywo DALL-E (lub DALL-E) i DALL-E 2 online lub na miejscu pokazują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak korzystać z DALL-E i DALL-E 2 do generowania obrazów do różnych celów.

Szkolenie DALL-E i DALL-E 2 jest dostępne jako "szkolenie online na żywo" lub "szkolenie na miejscu na żywo". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego, zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

NobleProg - lokalny dostawca szkoleń

Machine Translated

Plany szkoleń z technologii DALL-E 2

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
DALL-E (lub DALL·E) i DALL-E 2 to modele głębokiego uczenia opracowane przez OpenAI, które generują obrazy cyfrowe na podstawie opisów w języku naturalnym, zwanych "podpowiedziami"; To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla artystów cyfrowych i entuzjastów sztucznej inteligencji, którzy chcą używać DALL-E i DALL-E 2 do generowania obrazów do różnych celów. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Zrozumienie koncepcji stojących za DALL-E i DALL-E 2. Używanie DALL-E i DALL-E 2 do generowania obrazów z podpowiedzi. Dostrajanie DALL-E i DALL-E 2 na niestandardowym zestawie danych.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie DALL-E 2, DALL-E 2 boot camp, Szkolenia Zdalne DALL-E 2, szkolenie wieczorowe DALL-E 2, szkolenie weekendowe DALL-E 2, Kurs DALL-E 2,Kursy DALL-E 2, Trener DALL-E 2, instruktor DALL-E 2, kurs zdalny DALL-E 2, edukacja zdalna DALL-E 2, nauczanie wirtualne DALL-E 2, lekcje UML, nauka przez internet DALL-E 2, e-learning DALL-E 2, kurs online DALL-E 2, wykładowca DALL-E 2

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions