Akredytacje i Partnerzy

 • OMG Certified Systems Modeling Professional (OCSMP)

  OMG Certified Systems Modeling Professional (OCSMP)

   

  Dedykowane dla inżynierów systemowych program certfikacyjny OMG Certified Systems Modeling Professional (OCSMP) poświadcza zdobytą wiedzę praktyczną z zakresu modelowania systemów, z uwzględnieniem SysML oraz MBSE.

  Certyfikacje OCSMP składają się z czterech poziomów szkoleniowych zakończonych egzaminami:

  • OCSMP Model User: obejmuje wiedzę i umiejętności potrzebne przez wszystkich specjalistów oraz inne zainteresowane strony w tworzenie projektów opartych na modelowaniu;
  • OCSMP Model Builder - Fundamental: obejmuje wiedzę i umiejętności niezbędne przy tworzeniu podstawowego modelu SysML systemu;
  • OCSMP Model Builder - Intermediate: obejmuje znajomość wszystkich narzędzi tworzenia modeli systemów za pomocą SysML;
  • OCSMP Model Builder - Advanced: obejmuje wiedzę i umiejętności wykorzystane do tworzenia i wspierania kultury modelowania systemów i ich środowiska, wykorzystując możliwości SysML i MBSE w ramach całej organizacji.


  Więcej informacji na temat certyfikacji: http://www.omg.org/ocsmp/

   

  OMG Certified Systems Modeling Professional, OMG, OCSMP, systems modeling, mbse

 • Signavio

  Signavio

   

  Jako partner firmy Signavio Consulting pomagamy w pełni wykorzystac potencjał Business Process Modeling and Notation (BPMN 2.0) przy pomocy internetowego edytora Signavio.

  Celem Signavio Consulting było stworzenie narzędzia do modelowania, które dzięki prostej formie i intuicyjności było możliwe do opanowania przez wszystkie osoby zaangażowane w kształtowanie się procesów w firmie. Jest to pierwszy w pełni internetowy program do BPM, nad którym zespoły mogą wspólnie pracować usprawniając omawiane procesy biznesowe.

  Więcej informacji na temat narzędzia Signavio: http://www.signavio.com/products/process-editor/

   

  bpmn 2.0, business process modeling and notation, omg, signavio, online editor

 • Linux Professional Institute Certification (LPIC)

  Linux Professional Institute Certification (LPIC)

   

  Program certyfikacji z zakresu systemów operacyjnych Linuxa akredytowanych przez Linux Professional Institute stworzony z myślą o otwierdzeniu kompetencji specjalistów IT stosujących system operacyjny Linux i jego narzędzia. Obejmuje 4 poziomy szkoleniowe oraz 7 egzaminów kończących się uzyskaniem certyfikatu:

  • Linux Essentials (LPI) - bazowy poziom certyfikacji potwierdzający podstawową znajomość pracy z wierszem poleceń oraz zrozumienie procesów, programów i komponentów systemu operacyjnego Linux;
  • Certified Linux Administrator (LPIC-1) - certyfikat potwierdzający umiejętność instalacji i konfiguracji stacji roboczej z systemem Linux jak i wykonywanie prostych zadań związanych z serwisem;
  • Certified Linux Engineer (LPIC-2) - certyfikat potwierdzający umiejętność prowadzenia małych oraz średnich stron, jak i wdrażania oraz utrzymywania małych sieci mieszanych;
  • Certified Linux Enterprise Professional:
   • Mixed Environment (LPIC-3 300) - certyfikat potwierdający umiejętnośc zarządzania mieszanymi sieciami dowolnego rozmiaru;
   • Security (LPIC-3 303) - certyfikat potwierdzający umiejętność zabezpieczania serwerów, usług oraz sieci mieszanych, opartych na systemie Linux;
   • Virtualization and High Availability (LPIC-3 304) - certyfikat potwierdzający umiejętnośc planowania i wdrażania wirtualizacji oraz opartych na technologiach Linuxa.

  Więcej informacji na temat certyfikacji: http://www.lpi.org oraz https://www.lpice.eu/pl/zakres-certyfikatow/

   

  linux, linuks, lpic-1, lpic-2, lpic-3, linux professional institute

 • Certified Agile Tester (CAT)

  Certified Agile Tester (CAT)

   

  iSQI (International Software Quality Institute) Certified Agile Tester jest międzynarodowym certyfikatem potwierdzającym znajomość z zakresu testowania oprogramowania, specjalnie ułożonym pod testowanie programowania zwinnego (Agile software development). 

  Więcej informacji na temat certyfikacji: https://www.isqi.org/en/certificates.html

   

  Certified Agile Tester, agile testing, cat, iSQI, International Software Quality Institute, testowanie oprogramowania

 • OMG Certified Real-time and Embedded Specialist (OCRES)

  OMG Certified Real-time and Embedded Specialist (OCRES)

   

  Certyfikacja OCRES™ uprawnia do oficjalnego potwierdzenia umiejętności związanych z programowaniem systemów czasu rzeczywistego (Real-Time programming) oraz wbudowanych systemów (Embedded programming). 

  By móc przystąpić do egzaminu należy najpierw posiadać ukończony Podstawowy egzamin z zakresu OCUP 2. Można wyróżnic dwa poziomy egzaminacyjne OCRES: Średniozaawansowany i Zaawansowany

  Więcej informacji na temat certyfikacji: http://www.omg.org/ocres/

   

 • OMG Certified UML Professional (OCUP2)

  OMG Certified UML Professional (OCUP2)

   
  Szkolenie OCUP2 ma na celu zaoferowanie certyfikacji znajomości zunifikowanego języka modelowania, przygotowanego przez Object Management Group -  OMG's Unified Modelling Language

  Posiadanie odpowiedniego certyfikatu OCUP jest istotnym poświadczeniem opanowanej wiedzy i umiejętności z zakresu UML, docenianym przez zarówno pracodawców jak i potencjalnych klientów. 

  Więcej informacji na temat certyfikacji: http://www.omg.org/uml-certification/ oraz na naszej stronie: http://www.nobleprog.pl/ocup2-i-oceb2-nowe-certyfikacje-omg

  Egzaminy i powiązane szkolenia

  Można wyszczególnić trzy kursy przygotowujące do poszczególnych egzaminów OCUP2 : Podstawowy, Średniozaawansowany oraz Zaawansowany. Warunkiem koniecznym do przystąpienia do kursów z wyższego poziomu jest zdanie egzaminu niższego szczebla (tj. by móc podejść do egzaminu Średniozaawansowanego konieczne jest posiadanie zdanego egzaminu na poziomie Podstawowym).

  Nowe ścieżki certyfikacyjne OMG

  Object Management Group (OMG) w 2014 roku wprowadził znaczące zmiany do swoich najważniejszych ścieżek certyfikacyjnych. Certyfikacje OMG Certified UML Professional (OCUP) oraz OMG Certified Expert in BPM (OCEB) są zastępowane nowymi wersjami OCUP2 i OCEB2. Aktualizacja egzaminów do nowych wersji odbywa się stopniowo, rozpoczynając od podstawowych poziomów.

  OMG Certified UML Professional 2 - OCUP 2

  OCUP 2 jest oparty o najnowszą wersję języka UML oznaczoną numerem 2.5.

  Stara certyfikacja OCUP została całkowicie zastąpiłona przez nową wersję OCUP2. Zakres egzaminu został rozszerzony o dodatkowe zagadnienia - rozdziały Why We Model oraz diagram maszyny stanowej. Nowe pytania są dużo bardziej zorientowane na praktykę modelowania niż na metamodel UML, jak miało to miejsce w pierwszej wersji programu OCUP.

  OCUP 2 Content Developer

  NobleProg posiada oficjalny status OMG OCUP 2 Content Developer, który oznacza, że nasze programy szkoleń i materiały szkoleniowe, zostały stworzone przez tych samych ekspertów, którzy są autorami pytań do egzaminów OCUP 2. Dwie osoby z naszego zespołu biorą aktywny udział w pracach komitetu OMG, który zajmuje się określaniem zakresu tematycznego egzaminów OCUP 2 i tworzeniem pytań testowych. Nasz artykuł, Concurrency in UML, znalazł się na liście referencyjnej OMG jako źródło przydatne do przygotowania do egzaminu OCUP 2 Foundation.

  Pełna lista szkoleń z kategorii OCUP 2: https://www.nobleprog.pl/szkolenia-ocup2

  Opłaty

  Koszty podejścia do egzaminu nie są wliczone w cenę szkolenia. Każdy z egzaminów kosztuje $210 lub równowartość tej kwoty w lokalnej walucie. 

   

  OCUP Exam Preparation Training, OCUP Sample Questions, OCUP2 Exam Preparation Course, OCUP Certfication Training

 • OMG-Certified Expert in BPM 2 (OCEB2)

  OMG-Certified Expert in BPM 2 (OCEB2)

   

  Program certyfikacyjny OCEB™ - OMG-Certified Expert in BPM (Business Process Management) - składa się z pięciu egzaminów kolejno kończących się odpowiednimi certyfikatami. Po pierwszym Podstawowym Poziomie uczestnik może wybrać jedną z dwóch ścieżek: Biznesową bądź Techniczną

  NobleProg jako jedyna firma w Polsce posiada status OMG OCEB 2 Content Developer, co oznacza, że wszelkie plany i materiały wykorzystywane w trakcie szkolenia zostały przygotowane przez ekspertów zajmujących się układaniem pytań egzaminacyjnych z zakresu OCEB 2.

  Więcej informacji: http://www.omg.org/oceb-2/

  Nowe ścieżki certyfikacyjne OMG

  Object Management Group (OMG) w 2014 roku wprowadził znaczące zmiany do swoich najważniejszych ścieżek certyfikacyjnych. Certyfikacje OMG Certified UML Professional (OCUP) oraz OMG Certified Expert in BPM (OCEB) są zastępowane nowymi wersjami OCUP2 i OCEB2. Aktualizacja egzaminów do nowych wersji odbywa się stopniowo, rozpoczynając od podstawowych poziomów.

  OMG Certified Expert in BPM 2 - OCEB 2

  Do tej pory zaktualizowane zostały dwa z egzaminów OCEB: OCEB 2 Fundamental (OMG-OCEB2-FUND100) oraz OCEB 2 Business Intermediate (OMG-OCEB2-BUSINT200) - dostępny od 14.11.2014.
  Nowa wersja OCEB2 jest oparta na BPMN 2.0. Pewne zagadanienia zostały odświeżone i rozszerzone.

  Zakres materiału do nowych egzaminów znajduje się na stronach: http://www.omg.org/oceb-2/coveragemap-fund.htm oraz http://www.omg.org/oceb-2/coveragemap-bus-inter.htm .

  OCEB Content Developer

  NobleProg posiada oficjalny status OMG OCEB 2 Content Developer, który oznacza, że nasze programy szkoleń i materiały szkoleniowe, zostały stworzone przez tych samych ekspertów, którzy są autorami pytań do egzaminów OCEB 2. Dwie osoby z naszego zespołu pracują w komitecie OMG, w ramach którego określają zakres tematyczny egzaminów OCEB 2 oraz tworzą pytania testowe.

  Pełna lista szkoleń z kategorii OCEB 2 zapewnianych przez NobleProg znajduje się na stronie: http://www.nobleprog.pl/szkolenia-oceb

   

  egzamin OCEB 2, kurs przygotowawczy OCEB 2, pytania OCEB 2,

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

 • expand business in Poland
 • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
 • recruit local trainers and consultants

We offer:

 • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
 • high-tech automation
 • continuously upgraded course catalogue and content
 • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!