Co nas wyróżnia

NobleProg - The World's Local Training Provider

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu płynącemu z tysięcy przeprowadzonych kursów oraz z globalnego charakteru firmy NobleProg jesteśmy obecnie liderem na rynku szkoleń z zaawansowanych technologii. Wszystkie nasze działania są wspierane przez efektywne narzędzia oraz ciągle udoskonalane procesy biznesowe, dzięki czemu współpraca z nami jest sprawna, dynamiczna i skuteczna. Różnorodność oferowanych przez nas rozwiązań szkoleniowych (szkolenia zdalne, otwarte, zamknięte, wieczorowe, weekendowe) pozwala na szybkie dostarczenie wiedzy, wszędzie tam gdzie jest ona potrzebna oraz w sposób, jaki w danym przypadku jest najkorzystniejszy.

 

Co nas wyróżnia?

 

Globalni lokalnie

Firma NobleProg została założona w 2005 roku w Krakowie. Obecnie główne siedziby znajdują się w Warszawie, Londynie i Nowym Jorku, a lokalne oddziały obejmują swoim działaniem całą Polskę, Anglię, Niemcy, USA, Kanadę, Meksyk, Bliski Wschód, Chiny, Hongkong czy Singapur. Elastyczność naszych trenerów oraz zoptymalizowane procesy organizacji pozwalają nam szkolić również tam, gdzie nie ma fizycznej siedziby NobleProg. Całość uzupełnia innowacyjna technologia szkoleń zdalnych, umożliwiająca dostarczanie wiedzy wszędzie, gdzie jest ona poszukiwana.

 

O jeden krok przed

Dzięki globalnemu modelowi działania jesteśmy w stanie przewidzieć zmiany w technologiach jakie nastąpią w danym kraju na przestrzeni kilku najbliższych lat. Jako pierwsi w Polsce wprowadzamy do naszej oferty szkolenia z dziedzin, o których konkurencja jeszcze nie słyszała. Nie boimy się podejmować trudnych wyzwań, dzięki czemu zaufało nam już ponad 900 firm.

 

Wiedza wykorzystywana w praktyce

Trenerzy NobleProg posiadają nie tylko akademicką wiedzę z zakresu przeprowadzania szkoleń oraz nauczanej technologii. To przede wszystkim praktycy, pracujący z daną technologią na co dzień, stale podnoszący swoje kwalifikacje, podążający za najnowszymi odkryciami ze swojej dziedziny eksperckiej. Takie praktyczne umiejętności przekazują również na szkoleniach - dzięki NobleProg nauczysz się jak wykorzystywać daną technologię w swojej codziennej pracy.

 

Siła małych grup

Oferowane przez NobleProg szkolenia realizowane są w naprawdę małych grupach - nawet dla jednej osoby. Dzięki temu gwarantujemy, że każdy uczestnik w pełni wykorzysta czas kursu otrzymując niepodzielną uwagę trenera.

 

Strategiczni partnerzy

Trenerzy NobleProg współpracują bezpośrednio z organizacjami, które kreują nowe technologie. Współpracujemy m.in. z OMG (Object Management Group), dla których jesteśmy jedynym partnerem w Polsce, który uzyskał tytuł OMG Content Developer. Oznacza to, że specjaliści NobleProg zasiadają w komitecie OMG, współtworząc najważniejsze standardy w świecie IT – notacje BPMN oraz UML – jak również opracowują ścieżki certyfikacji z tych technologii.

 

Szkolenia szyte na miarę

W NobleProg podchodzimy do każdego klienta w sposób bardzo indywidualny. Wiemy, że każda branża ma inne potrzeby, cele biznesowe czy też specyfikę pracy, dlatego też każdy może oczekiwać czegoś innego nawet od tego samego szkolenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostosowujemy nasze plany zzkoleniowe tak aby w pełni im sprostać a szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników.

 

Gwarancja jakości

Współpracując z NobleProg zyskuje się pewność, że szkolenie zostanie przygotowane oraz dostarczone dokładnie w taki sposób na jaki Państwo liczą. Proces organizacji każdego szkolenia jest koordynowany przez dedykowanego Opiekuna Klienta, który dba o płynny przepływ informacji między klientem a trenerem czy innymi działami NobleProg. Opowiedzcie nam o swoich potrzebach, a my zajmiemy się resztą.

 

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions