Szkolenia Sentry

Szkolenia Sentry

Praktyczne szkolenia na żywo z Sentry. Sentry to aplikacja do monitorowania, namierzania i naprawy błędów w oprogramowaniu. Znacząco usprawnia proces debugowania. Szkolenie pokazuje jak wykorzystać zaawansowane funkcje, np. local stack, dwustopniowa autoryzacja, wsparcie Mapy Źródłowej czy Wsparcie Symbolizacyjne.

Szkolenie Sentry jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii Sentry

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Sentry to platforma monitorowania aplikacji typu open-source, która umożliwia programistom identyfikowanie błędów w czasie rzeczywistym. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą zintegrować platformę Sentry ze swoją aplikacją w celu monitorowania i rozwiązywania problemów w produkcji. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Instalacja i konfiguracja Sentry. Zrozumieć, jak działa "monitorowanie błędów pełnego stosu". Zobacz rzeczywisty kod w raportach o błędach, aby szybko zidentyfikować błąd. Uzyskaj widok wielu aplikacji z lotu ptaka w jednym widoku. Zobacz cały kontekst błędów aplikacji - oprogramowanie, środowisko i użytkowników.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Sentry, Sentry boot camp, Szkolenia Zdalne Sentry, szkolenie wieczorowe Sentry, szkolenie weekendowe Sentry, Kurs Sentry,Kursy Sentry, Trener Sentry, instruktor Sentry, kurs zdalny Sentry, edukacja zdalna Sentry, nauczanie wirtualne Sentry, lekcje UML, nauka przez internet Sentry, e-learning Sentry, kurs online Sentry, wykładowca Sentry

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions