Szkolenia Robocorp

Szkolenia Robocorp

Praktyczne szkolenia na żywo z Robocorp - platformy open-source do rozwijania robotów i automatyzacji procesów (RPA). Podczas kursu uczestnik zapozna się z modułami: proces (np. przenoszenie danych pomiędzy systemami), aplikacje (np. Windowsowe, SAP) i dane (ustrukturalizowane w dokumentach oraz nieustrukturalizowane źródła danych.

Szkolenie Robocorp jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Robocorp

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Robocorp RPA Framework to rozwiązanie typu open-source RPA (Robotic Process Automation) usprawniające rozwój i utrzymanie robotów programowych. Koncentruje się na współpracy, eksperymentowaniu, uczeniu się i iteracyjnym rozwoju najlepszych praktyk; To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów robotów programistycznych, którzy chcą korzystać z przyjaznej dla programistów platformy open source do tworzenia rozwiązań RPA dla swojej organizacji. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Zainstaluj i skonfiguruj studio deweloperskie Robocode. Używaj narzędzi deweloperskich Robocode do tworzenia oprogramowania RPA. Wykorzystanie ekosystemu Robot Framework do optymalizacji rozwoju i współpracy. Korzystaj z platformy orkiestracji Robocloud do wdrażania robotów programowych klasy korporacyjnej. Dziel się wiedzą i buduj społeczność z innymi twórcami robotów programowych.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Robocorp, Robocorp boot camp, Szkolenia Zdalne Robocorp, szkolenie wieczorowe Robocorp, szkolenie weekendowe Robocorp, Kurs Robocorp,Kursy Robocorp, Trener Robocorp, instruktor Robocorp, kurs zdalny Robocorp, edukacja zdalna Robocorp, nauczanie wirtualne Robocorp, lekcje UML, nauka przez internet Robocorp, e-learning Robocorp, kurs online Robocorp, wykładowca Robocorp

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions