Szkolenia NestJS

Szkolenia NestJS

Praktyczne szkolenia na żywo z NestJS. Nest.JS to framework do tworzenia wydajnych, skalowalnych aplikacji serwerowych Node.js. Wykorzystuje nowoczesny JavaScript, jest zbudowany z TypeScript (zachowuje zgodność z czystym JavaScriptem) i łączy elementy OOP (programowanie obiektowe), FP (programowanie funkcjonalne) i FRP (programowanie funkcjonalne reaktywne).
NestJS jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii NestJS

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
NestJS to framework backendowy Node.js oparty na Express. NestJS wykorzystuje moc TypeScript jako języka i Node.js jako frameworka. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą używać NestJS do tworzenia łatwych w utrzymaniu i skalowalnych aplikacji internetowych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Tworzenie aplikacji zaplecza przy użyciu NestJS. Testowanie usług zaplecza za pomocą Postman. Wdrażanie autoryzacji i uwierzytelniania w aplikacjach zaplecza. Wdrażanie aplikacji zaplecza.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie NestJS, NestJS boot camp, Szkolenia Zdalne NestJS, szkolenie wieczorowe NestJS, szkolenie weekendowe NestJS, Kurs NestJS,Kursy NestJS, Trener NestJS, instruktor NestJS, kurs zdalny NestJS, edukacja zdalna NestJS, nauczanie wirtualne NestJS, lekcje UML, nauka przez internet NestJS, e-learning NestJS, kurs online NestJS, wykładowca NestJS

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions