Szkolenia CodeIgniter

Szkolenia CodeIgniter

Praktyczne szkolenia na żywo z CodeIgniter. CodeIgniter to framework PHP o bardzo małej powierzchni, stworzony dla programistów, którzy potrzebują prostego i eleganckiego zestawu narzędzi do tworzenia w pełni funkcjonalnych aplikacji internetowych. CodeIgniter pokazuje jak stosować typowe zadania programistyczne, takie jak bezpieczeństwo, sprawdzanie poprawności formularzy, CRUD.
Szkolenie CodeIgniter jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii CodeIgniter

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
CodeIgniter jest frameworkiem PHP MVC (Model, View Controller). Dzięki CodeIgniter użytkownicy będą mogli zastosować typowe zadania programistyczne, takie jak bezpieczeństwo, sprawdzanie poprawności formularzy, CRUD i inne. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą tworzyć aplikacje internetowe z CodeIgniter. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Użyj CRUD w CodeIgniter do refaktoryzacji kodu API. Rozszerzenie CodeIgniter w celu wykorzystania zależności. Załaduj CodeIgniter modele i widoki z kontenerów.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie CodeIgniter, CodeIgniter boot camp, Szkolenia Zdalne CodeIgniter, szkolenie wieczorowe CodeIgniter, szkolenie weekendowe CodeIgniter, Kurs CodeIgniter,Kursy CodeIgniter, Trener CodeIgniter, instruktor CodeIgniter, kurs zdalny CodeIgniter, edukacja zdalna CodeIgniter, nauczanie wirtualne CodeIgniter, lekcje UML, nauka przez internet CodeIgniter, e-learning CodeIgniter, kurs online CodeIgniter, wykładowca CodeIgniter

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions